Підтримка водно-електролітного балансу при токсикозі вагітних

Категорія: Інші статті
Вагітність — прекрасний період в житті жінки, але водночас неабияке випробування для її організму. Найпоширенішою проблемою для багатьох жінок є токсикоз вагітних. Блювання вагітних виникає у 50-60% випадків. Це не лише псує якість життя жінки, а також позбавляє плід важливих поживних речовин.

Допомога при токсикозі вагітних

У разі виникнення токсикозу вагітних важливо дотримуватися дієти: уникати продуктів, які провокують нудоту та вживати їжу маленькими порціями 5-6 разів на добу, додержуватися збалансованого раціону та питного режиму. Особливо важливе значення має останнє, так як під час блювання організм втрачає більше рідини і поживних речовин, ніж отримує.

Як уникнути погіршення стану при токсикозі

Щоб уникнути погіршення стану та зменшити прояви токсикозу, вагітним важливо відновити рівень води та електролітів в організмі. На жаль, звичайна вода не здатна повністю компенсувати такі втрати. Тому рекомендовано застосовувати спеціальні збалансовані розчини, які містять електроліти та вуглеводи, такі як Регідрон. У комплексі з правильною дієтою Регідрон значно покращить стан вагітної та зменшить прояви інтоксикації.

Дізнайтесь де придбати Регідрон

Знайдіть найближчу до Вас аптеку, у якій Регідрон є в наявності, або замовте онлайн

Вас також може зацікавити:

Профілактика зневоднення під час інтенсивних фізичних навантажень

Профілактика зневоднення під час інтенсивних фізичних навантажень

Сьогодні всім відомо, що підтримка балансу рідини в організмі і спорт є основними складовими підтримки здоров’я та довголіття. Тому всі, хто займається спортом, завжди тримає під рукою пляшечку з водою, щоб компенсувати втрату рідини з потом. Але під час інтенсивних фізичних навантажень, особливо в спекотну пору року, організм піддається ризику надмірного зневоднення.

Зневоднення при похмільному синдромі

Зневоднення при похмільному синдромі

Похмільний синдром відноситься до станів, які виникають внаслідок вживання алкоголю, і як правило, проявляється наступного дня. Абсолютного методу лікування не існує, але можна вжити заходів для полегшення багатьох неприємних симптомів.